Program Partnerski IK

logo Gavi

PROGRAM PARTNERSKI IK

Program Partner Instal-Konsorcjum został stworzony z myślą o każdej osobach, które chcą współpracować z hurtowniami Instal-Konsorcjum. Program umożliwia zdobywanie punktów, które Partner może wymienić na cenne nagrody z szerokiej oferty Grupy Instal-Konsorcjum.

Partner Instal-Konsorcjum — jak zostać uczestnikiem?

Do Programu Partner Instal-Konsorcjum może przystąpić każdy Klient hurtowni z Grupy Instal-Konsorcjum. Wystarczy, że wypełni formularz rejestracyjny potwierdzający jego chęć uczestnictwa w Programie Partner Instal-Konsorcjum.

Złożoną deklarację musi zaakceptować Konsorcjant. Jej zatwierdzenie jest równoznaczne z przystąpieniem Klienta do Programu i możliwością korzystania z wszystkich przywilejów i praw, jakie przysługują Partnerom, czyli m.in.:

  • możliwości zbierania punktów PIK w akcjach promocyjnych organizowanych przez Grupę Instal-Konsorcjum i wymiany ich na nagrody dostępne w Katalogu;
  • profesjonalnego wsparcia technicznego, które jest niezwykle ważne dla każdego Partnera;
  • możliwości korzystania ze świadczeń dodatkowych przygotowanych jedynie dla Partnerów;
  • dostępu do specjalnie przygotowanych ofert;
  • opieki i wsparcia w codziennej pracy.

GAVIA w Programie Partnerskim IK

Jedną z marek, której kupno produktów pozwala Ci zdobyć punkty PIK, jest GAVIA - marka własna Grupy Instal-Konsorcjum. Jej oferta obejmuje grzejniki aluminiowe wysokiej jakości, które można z powodzeniem wykorzystać w instalacjach wodnych i centralnego ogrzewania. Decydując się na wybór produktów marki GAVIA, możesz liczyć na to, że za każde wydane 100 zł netto otrzymasz 3 punkty PIK. Po uzbieraniu odpowiedniej ilości będziesz mógł wymienić je na nagrody.

pixel