O marce

GAVIA

GAVIA to marka własna, której produktami flagowymi są grzejniki aluminiowe. Właściciele dążą do tego, aby stać się najlepszymi w swojej dziedzinie. Kaloryfery GAVIA wyprodukowano z najwyższej jakości surowców — stopu aluminium i krzemu. Dzisiejszy kształt zawdzięczają procesowi odlewu wysokociśnieniowego. Trwałość produktów marka zapewnia dzięki nałożeniu na powierzchnię kaloryfera powłoki antykorozyjnej. Każdy model jest dodatkowo lakierowany proszkowo na biało [RAL 9010].

GAVIA oferuje najwyższej jakości grzejniki, które można wykorzystać w instalacjach centralnego ogrzewania systemu otwartego i zamkniętego (które wykonano ze stali, rury wielowarstwowej lub miedzi) oraz w instalacjach wodnych. Aby kaloryfery GAVIA działały przez wiele lat bez problemu, zaleca się, aby pH wody wykorzystywanej w instalacji mieściło się w zakresie 8-8,5.

GAVIA jest marką, która tworzy silną konkurencję dla innych producentów grzejników. Dzięki swojemu doświadczeniu i wiedzy jest w stanie odpowiadać na potrzeby nawet najbardziej wymagających Klientów. Ciągle udoskonala oferowany asortyment, czym zyskuje sympatię i zaufanie kupujących. GAVIA to marka, której właścicielem jest Grupa Instal-Konsorcjum, której siedziba mieści się we Wrocławiu.

Grzejnik marki Gavia
pixel